פרופיל החברה

א. מיגס הנדסה ובנייה היא קבוצת חברות בנייה דינאמית, המקימה פרוייקטים למגורים, למסחר ולתעשייה בארץ .
שילוב ייחודי של יכולות ביצוע עם תפיסות ניהוליות מתקדמות ועדכניות תוך הקפדה על איכות ועל שירות ללא פשרות מאפשר לה לעמוד בייעדים שאפתניים, לפתח בהתמדה בסיס נכסים איתן ולהוות מודל לחיקוי בענף הבנייה כולו .
שילוב של חזון, ערכים, שיטות ניהול והנדסה מתקדמת הוא שהפך את א. מיגס מחברה קבלנית צעירה ושאפתנית לחברה מובילה בביצוע איכותי ברמה גבוה .
א. מיגס הינה ארגון מוכוון לקוח אשר רואה בלקוחותיו את הנכס המרכזי שלו, ככזו מונעת א. מיגס ע"י צרכיהם המשתנים של לקוחותיה אליהם היא מתאימה מעת לעת את מוצריה ואת סל שרותיה .
כקבוצה איתנה ומגובשת להפליא של אנשים איכותיים האוחזים בסולם ערכים דומה ועובדים עבודת צוות אמיתית, יצרו יחד אנשי א. מיגס תרבות ארגונית ערכית וייחודית המהווה את הבסיס לעשייה בכל תחומי פעילותה של הקבוצה .
תרבות זו "רוח א.מיגס" כלשון אנשיה משמשת כמצפן הארגוני המסמן את דרכה של א. מיגס לאורך שנות קיומה .
השאיפה המתמדת למצויינות הביאה את א. מיגס לפיתוח כלים חדשניים, מתודות ניהול ושיטות ביצוע ייחודיות, אלו המאפשרים לה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבו מנהליה לנהל ולבצע את הפרוייקטים באיכות ובזמן הדרושים ולייצור הצלחות בכל פעם מחדש, מערכות הניהול והמידע של א. מיגס הן המתקדמות בענף הבנייה הישראלי ומהוות מודל לחיקוי ולמידה מצד חברות מתחרות .
ב א. מיגס מתקיים איזון בין יכולת הראייה קדימה, הצבת יעדים ברורים ויישום תוכניות עבודה באופן המקצועי ביותר ובין הצורך לעדכן ולהתאים תכניות ויעדים אלו למציאות משתנה, יכולות אלו הפכו את א.מיגס לשחקן מוביל בענף הביצוע בארץ . חדשנות והעזה הינן חלק מיכולות הליבה של הקבוצה אשר אינה חוששת ליזום מהלכים מקוריים ומנצחים בתחומי הניהול והביצוע השונים ובהם: הנדסה, שרות, שיווק, ארגון ושיטות ועוד תחומים רבים אחרים .

חזון הקבוצה
• להיות חברת בניה מצליחה בישראל, בעלת פריסה גלובלית, המטפחת ערכי מצוינות וחדשנות, ומהווה מודל לחיקוי
• חברה צומחת, רווחית ויציבה, המפתחת ומתגמלת את עובדיה, ומהווה עבורם בית ומקור לעוצמה ולגאווה
א. מיגס שואפת לתרום לחברה ולכלכלה בישראל תוך מעורבות בקהילה, פיתוח מקומות עבודה ושיפור שיטות הבנייה והניהול

ערכי א. מיגס
הערכים שלנו מהווים את הקוד הגנטי של הקבוצה כולה. הם משקפים גם את המניעים החזקים ביותר והאותנטיים שלנו וגם את אמות המידה המקצועיות והמוסריות המנחות אותנו בהתנהלותנו .
עוצמתם האמיתית של ערכינו טמונה בכך שהם אינם "מצוות חכמים מלומדה" אלא מהווים באמת את ערכיהם האישיים של כל אחת ואחד ממנהליה ומעובדיה של הקבוצה .
ערכים אלה מלווים אותנו בכל עשייה, כמו גם במערכות היחסים שלנו בתוך הקבוצה ועם לקוחותינו, ספקינו ושותפינו לעשייה. הערכים הללו מטביעים חותם ייחודי על כל מוצר ועל כל שירות המוצעים על ידי הקבוצה:
• אמינות
• מצוינות אישית וארגונית
• מחויבות לתוצאות
• עבודת צוות
• עמידה בלוחות זמנים

איתנות פיננסית
לחברה הון עצמי ומוניטין רב שנים המאפשרים יזום ובניית פרויקטים עתירי מימון בהיקפים גדולים .

חטיבת הביצוע
חברת א. מיגס הנדסה ובנייה ביצעה קפיצת מדרגה בתחום הבניה למגורים והפכה למותג מוביל בזכות שימת דגש על יכולת הליבה המרכזית - הביצוע .
איכות, מקצועיות, מצוינות ושימת דגש על המשאב האנושי מאפשרים לחברה להקים פרויקטים בהיקפים של מאות יחידות תחת הקפדה מקסימלית על סטנדרטים גבוהים וכן ניהול ביצוע אפקטיבי באמצעות צוות עתיר נסיון .

צרו קשר